Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
3.390,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 512 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |