Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Plus |
| Culoare | Mov |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
2.750,00 lei
Culoare: Mov
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Plus |
| Culoare | Mov |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |