Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Plus |
| Culoare | Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
3.590,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 512 GB
Stare: Sigilat
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Plus |
| Culoare | Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |