Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24+ |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
2.000,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24+ |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |