Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.490,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro Coral Green, Memorie 256 Gb, Stare Buna
750,00 leiSKU: O9U2471AH3-50099
1.740,00 lei
Culoare: Gray
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |