Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | GRAY |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 1.890,00 lei.1.790,00 leiPrețul curent este: 1.790,00 lei.
Culoare: Gray
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | GRAY |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |