Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 2.190,00 lei.2.100,00 leiPrețul curent este: 2.100,00 lei.
Culoare: Graphite
Memorie: 128 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |