Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
1.700,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |