Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.800,00 lei
Culoare: Black Titanium
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |