Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
2.000,00 lei
Telefon mobil Samsung A17 5g Black, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
570,00 lei1.299,65 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 FE |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |