Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S22 Plus Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
990,00 lei
Telefon mobil Honor 90 Lite Blue, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
380,00 lei1.350,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |