Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 5g |
| Culoare | Cobalt Violet |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 (251 Cicluri) |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 1.790,00 lei.1.690,00 leiPrețul curent este: 1.690,00 lei.
Culoare: Cobalt Violet
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 5g |
| Culoare | Cobalt Violet |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 (251 Cicluri) |
| Incarcator | Nu |