Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 ULTRA |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
2.890,00 lei
Culoare: Gri
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 ULTRA |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |