Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.790,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |