Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S22 |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
1.150,00 lei
Culoare: Purple
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S22 |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |