Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S22 Plus |
| Culoare | Titanium Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.450,00 lei
Culoare: Titanium Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S22 Plus |
| Culoare | Titanium Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |