Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S22 |
| Culoare | Pink Gold |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.020,00 lei
Culoare: Pink Gold
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S22 |
| Culoare | Pink Gold |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |