Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 FE |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.850,00 lei
Culoare: Graphite
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 FE |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |