Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S21 Plus |
| Culoare | Violet |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
700,00 lei
Culoare: Violet
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S21 Plus |
| Culoare | Violet |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |