Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S21 Plus |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung Z Flip 6 Blue, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
1.740,00 lei
Telefon mobil Zte Blade A35e Gray, Memorie 64 Gb, Stare Buna
280,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74501
790,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S21 Plus |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |