Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S20 |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
1.890,00 lei590,00 lei
Culoare: Gri
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S20 |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |