Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S20 Fe |
| Culoare | Pink |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
790,00 lei
Culoare: Pink
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S20 Fe |
| Culoare | Pink |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |