Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S 22 Ultra |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor 400 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
1.890,00 lei1.290,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S 22 Ultra |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |