Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Note 20 Ultra |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi A5 Blue, Memorie 64 Gb, Stare Foarte buna
470,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-73376
1.200,00 lei
Culoare: Dark Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Note 20 Ultra |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |