Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Note 20 Ultra |
| Culoare | Bronze |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 1.490,00 lei.1.350,00 leiPrețul curent este: 1.350,00 lei.
Culoare: Bronze
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Note 20 Ultra |
| Culoare | Bronze |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |