Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | M14 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
500,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | M14 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |