Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A26 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor Magic 8 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
1.290,00 lei
Telefon mobil Samsung S24 FE Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
790,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A26 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |