Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A16 |
| Culoare | Blue Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
750,00 lei
Culoare: Blue Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A16 |
| Culoare | Blue Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |