Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A56 |
| Culoare | Alb |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.190,00 lei
Culoare: Alb
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A56 |
| Culoare | Alb |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |