Informații suplimentare
| Brand | Samsung A55 |
|---|---|
| Model | SM-A556B |
| Culoare | Bleumarin |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.090,00 lei
Culoare: Bleumarin
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung A55 |
|---|---|
| Model | SM-A556B |
| Culoare | Bleumarin |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |