Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 |
| Culoare | Ice Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black Titanium, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.990,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei700,00 lei
Culoare: Ice Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 |
| Culoare | Ice Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |