Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 |
| Culoare | Bleo |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor Magic 7 Lite 5g Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
890,00 lei
Telefon mobil Oppo A54 Black, Memorie 64 Gb, Stare Buna
370,00 lei790,00 lei
Culoare: Bleo
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 |
| Culoare | Bleo |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |