Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.590,00 lei
Telefon mobil Honor X5c Plus Negru, Memorie 128 Gb, Stare Sigilat
Prețul inițial a fost: 840,00 lei.780,00 leiPrețul curent este: 780,00 lei.
Culoare: Blue
Memorie: 8 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |