Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
890,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |