Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 5g |
| Culoare | Awesome Navy |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
1.100,00 lei
Culoare: Awesome Navy
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A55 5g |
| Culoare | Awesome Navy |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |