Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 5g |
| Culoare | Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
750,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 5g |
| Culoare | Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |