Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A40 |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
390,00 lei
Culoare: Orange
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A40 |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |