Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A34 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
590,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Black, Memorie 128 Gb, Stare Nou
520,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A34 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |