Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A33 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S23 FE Negru, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Samsung S25 FE Negru, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.290,00 lei590,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A33 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |