Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A26 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A5 Pro Albastru, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
690,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A26 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |