Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A25 |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei590,00 lei
Culoare: Dark Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A25 |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |