Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A25 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
690,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A25 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |