Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A22 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 480,00 lei.400,00 leiPrețul curent este: 400,00 lei.
Culoare: Negru
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A22 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |