Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A17 5g |
| Culoare | GRAY |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
| Procent Baterie | 100% |
Telefon mobil Honor X5c Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Pro Albastru, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei600,00 lei
Culoare: Gray
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A17 5g |
| Culoare | GRAY |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
| Procent Baterie | 100% |