Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor X5c Plus Mightnight Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei
Telefon mobil Samsung A54 5g Negru, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24391
550,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |