Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.790,00 lei
Telefon mobil Samsung A54 Dark Grey, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 leiPrețul inițial a fost: 580,00 lei.550,00 leiPrețul curent este: 550,00 lei.
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |