Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A15 |
| Culoare | Blue Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor Magic 6 Lite 5g5g Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Samsung A17 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
570,00 lei540,00 lei
Culoare: Blue Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A15 |
| Culoare | Blue Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |