Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A15 5g |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
Telefon mobil Moto G86 5g Mov, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei400,00 lei
Culoare: Albastru
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A15 5g |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |