Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A14 |
| Culoare | Verde |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Google Pixel 8 Pro Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
390,00 lei
Culoare: Verde
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A14 |
| Culoare | Verde |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |