Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A14 |
| Culoare | Lila |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung Note 20 Ultra Dark Blue, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
1.200,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 lei390,00 lei
Culoare: Lila
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A14 |
| Culoare | Lila |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |